19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéFitnessák Ricky z Ordinace: Jeho představil je nejpřitažlivější muž Slovenska, pracoval i...

Fitnessák Ricky z Ordinace: Jeho představil je nejpřitažlivější muž Slovenska, pracoval i u Čaputové

Krasavec s impozantním tělem, mírně přehnanými názory a dost přehnaným sebevědomím, ale za všech okolností dobrým srdcem. Cvičenky jsou z něj paf, cvičenci by chtěli být fit jako on. Ale nejsou. Profesionální hasič je momentálně svobodný, touží po veliké lásce a určitě nečekal, že se v Kamenici potká se svou ex Klaudií. Jaký je ve skutečnosti?

Když v roce 2014 studoval Adam Bardy Akademii ozbrojených sil, získal v soutěži Mister Manhunt titul nejpřitažlivějšího muže Slovenska. To nastartovalo jeho kariéru v několika směrech – působil jako člen čestné stráže prezidentky Zuzany Čaputové, je žádaným modelem a začal hrát v seriálech. K atraktivním nabídkám na natáčení mu určitě pomohla i skutečnost, že v loni obsadil druhé místo v taneční soutěži Let’s Dance, kterou vysílá Televize Markíza. Tam v současnosti účinkuje v jedné z hlavních rolí oblíbeného seriálu Mama na prenájom.

Představte nám Rickyho, Adame.

Ricky je fitnessák doslova tělem i duší. Žije pro sport a to očekává i od ostatních. Všeobecně je to podle mě kluk úplně v pohodě.

V čem jste si podobní, v čem se naopak lišíte?
Myslím, že, jako v případě většiny jiných postav, které jsem zatím ztvárnil, i s postavou Rickyho mám společné rysy a zájmy jako například vztah ke sportu a pohybu, snaha vycházet s lidmi a být na ně příjemně naladěný. Na druhé straně, vztah k pohybu je možná zároveň i věc, která nás odlišuje, když pro Rickyho je to naprostá priorita, kvůli níž dokonce obětoval i vztah. To už je na mě jako Adama už příliš.

Jak jste se dostal k herectví?

Dá se říct, že na prvním castingu jsem se ocitl i díky modelingu. Potom jsem chvíli zjišťoval, čemu chci svůj čas opravdu věnovat, protože jsem měl i jinou práci, a teď věřím, že jsem se rozhodl správně, protože dostávám herecké příležitosti jako například tuhle a velmi si to užívám.

Adam Bardy v Ordinaci v růžové zahradě (foto: se souhlasem TV Nova)

Co vás na hraní baví nejvíc?

Baví mě na tom nejvíc to, že je to něco, v čem se dá stále zlepšovat, je to jakási bezedná studna. Ať to klidně zní jako klišé, ale vždy mě nějakým zvláštním způsobem bavilo sám sebe znejistit, stavět se do situací, v nichž nejsem doma, a snažit se v nich dostat do pohodlí.

Jaké je natáčení v Česku? Liší se nějak od praxe na Slovensku?
Liší se projekt od projektu. Vždy je to hlavně o lidech, ale nějaký zásadní rozdíl mezi Českem a Slovenskem nevidím. Zatím jsem vždy mel to štěstí, že jsem pracoval s profesionály a lidmi, kterým na tom, co dělají, záleží. Tak to potom funguje jak po pracovní, tak po lidské stránce.

Jak vidíte svou kariéru třeba za deset let?

Rád o tom přemýšlím, což je asi úplně přirozené, ale nerad hypotetizuju. Snažím se žít v přítomnosti. Zatím se mi to nějak daří a myslím, že této taktice zůstanu věrný i dál.

Na jakou svou „profesní roli” kromě herectví nejraději vzpomínáte?

Strávil jsem dest let v ozbrojených silách. Ačkoli musím uznat, že nelituju svého kroku odejítba věnovat se herectví naplno, jsem rád, že jsem tam pobyl celou dekádu svého života. Myslím, že zkušenosti, kterých jsem tam nabyl, mi pomáhají prakticky denně.

Máte vzory?

Vzory samozřejmě mám, ale většinou jsou to lidé z mého okolí. Pokud se bavíme o hereckých vzorech, tak ty mám samozřejmě taky, ale není jen jeden. Jsou to konkrétní vlastnosti, které na lidech obdivuju a snažím se je adaptovat na sebe. Způsobem, který je jedinečný a mně blízký.

Co plány do blízké budoucnosti?

Věnovat se rodině, projektům, které momentálně natáčím, a nadále hledat ten správný balanc mezi těmito svými oblíbenými aktivitami.

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů