19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéDecastelo to s Třeštíkem sice klape, na rande ale chodí jen v...

Decastelo to s Třeštíkem sice klape, na rande ale chodí jen v noci

Podivnostem ve vztahu fotografa Tomáše Třeštíka a herečky Evy Decastelo ještě stále není konec! Teď se nechala krásná brunetka slyšet, že spolu randí hlavně v noci.

Ne snad proto, aby je spolu nikdo neviděl, ale protože jejich práce a časové možnosti neumožňují, aby si na sebe našli čas přes den. Třeštík totiž nejen fotí, ale také učí na vysoké škole, Decastelo zase přes den moderuje a hraje v divadle. Její práce tak mnohdy končí kolem třetí ráno, kdy se také scházejí, aby se viděli alespoň krátce.

Dovolená jako z hororu

Zřejmě by jim pomohlo společné bydlení, tomu se ale oba brání, prý kvůli dětem, aby jim zůstalo zázemí, které momentálně mají. Oba dva se těšili na krásnou dovolenou, kterou spolu chtěli strávit v Římě, ani tam jim však osud nepřál.

Do Itálie sice odletěli, už brzy ale skončili na policejní stanici. Třeštík totiž podlehl své vášni a chtěl si nafotit motorky místních policistů. Těm se to ale nelíbilo a tak po pár minutách nevydařené diskuze vzali oba rovnou na policejní stanici.

Fotografie pro radost? Nikdo mu nevěřil

Tam musel podstoupit s ozbrojenci nepříjemný výslech. Nevěřili mu, že fotografie vznikly jen pro radost, ale nakonec má příběh dobrý konec a dvojice odešla jen s varováním. Perné chvilky si však budou pamatovat ještě zřejmě dlouho.

Otázkou je, zda by si ve vztahu přáli více klidu – nebo jim ten romantický chaos přeci jen vyhovuje?

Zdroj: autorský článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů