19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéFilipovi ze Survivoru hrozí tučná pokuta. Porušil smlouvu

Filipovi ze Survivoru hrozí tučná pokuta. Porušil smlouvu

Tak tohle tu ještě nebylo! Účastník letošní řady Survivor má zřejmě vážný problém. Hasič Filip Křížek totiž po svém odchodu dal několik upřímných rozhovorů, ve kterých přiznal, že věděl, že nemůže zůstat do konce. Hnaly ho domů pracovní povinnosti. Jenže to je proti tomu, co podepsal ve smlouvě.

Sám sebe totiž usvědčil k podvodu – podepsal smlouvu, o které věděl, že nemůže splnit to, co v ní je. Kdyby totiž nevzdal duel, ve kterém se ocitl po boku Jacka a Mikýře, možná by vyhrál. Fakt, že kostičky úmyslně pustil, přiznal ještě při zhasínání pochodně.

Přišel by o střechu nad hlavou

“TV Nova ani produkce pořadu o Filipových závazcích předem nevěděla. Každý z účastníků se zavazuje k tomu, že mu nebrání žádné závazky se účastnit natáčení po celou jeho dobu. Pokud Filip porušil smluvní podmínky, hrozí mu vysoká pokuta,“ řekla kreativní producentka Adéla Brož.

Otázkou je, zda si něco takového Filip vůbec uvědomil, když byl ve svých vyjádřeních tak upřímný. „Když jsem odjížděl do Survivoru, tak jsem jako hasič dostal byt a v práci jsem nedostal volno, které bych potřeboval. Takže bylo na mně, jestli si uchovám tu práci a jistotu bydlení pro sebe, přítelkyni a syna, nebo jsem mohl zkusit vyhrát Survivor. Mám raději jistotu a nechtěl jsem si hrát s tím, že ztratím všechno a pak bych klidně neměl nic. To byl jeden z důvodů. Kdybych se nevrátil, tak bych mohl v Česku přijít o hodně věcí,“ řekl v rozhovoru pro Super.cz. A tím to vše začalo.

Zda bude mít celá situace ještě dohru, to se teprve uvidí. Není jasné, zda televize Nova skutečně zvažuje právní kroky. Pověst letošní řady Survivoru tím už asi nezlepší, ale mohla by to být výstraha pro budoucí účastníky. Jestli se produkce ještě někdy rozhodne pro další řadu. Ta letošní naznačuje, že vyhraje ten, kdo neodstoupí.

Zdroj: autorský článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů