19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéPřichází období Býka. Blíženci najdou čas na odpočinek, Vodnáři rozjedou podnikání

Přichází období Býka. Blíženci najdou čas na odpočinek, Vodnáři rozjedou podnikání

S příchodem období energického Býka se naše životy naplní stabilitou, ale i touhou něco změnit. Každé znamení zvěrokruhu může využít tuto dobu k posílení svých pevných základů, vytrvalosti ve snaze dosáhnout cílů a ocenění malých radostí života. Je to čas pro vás, který vám pomůže získat nový rozhled!

Beran (21. března – 19. dubna)

Býk přináší do tvého života stabilní energii, Berane. Je to čas pro vytrvalost. Zaměř se na své cíle a neustupuj před překážkami. Pracuj na své trpělivosti, protože to ti pomůže dosáhnout dlouhodobých úspěchů. Být otevřený novým způsobům myšlení ti může přinést inspiraci a nové příležitosti.

Býk (20. dubna – 20. května)

Je to tvůj čas, Býku! S příchodem tvého období se cítíš silný a sebejistý. Využij tuto dobu k tomu, abys se zaměřil na své cíle a usiloval o své sny. Buď odhodlaný a pevný jako skála, ale zároveň buď otevřený novým možnostem a zkušenostem, které přinese nový cyklus.

Blíženci (21. května – 20. června)

Do tvého života může Býk přinést klidnější tempo, Blíženče. Je čas zpomalit a ocenit krásu stabilních vztahů a pozemských radostí. Uvědom si hodnotu trpělivosti a vytrvalosti. Věnuj čas svým blízkým a užij si klidné chvíle strávené v jejich společnosti.

Rak (21. června – 22. července)

Býk přináší do tvého života pocit jistoty a bezpečí, Raku. To ti pomůže cítit se dobře ve svém vlastním prostoru. Využij tuto dobu k tomu, abys se zaměřil na své základy a posílil své kořeny. Buď vnímavý k potřebám svých blízkých a oporou pro ty, které máš rád.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lve, pocítíš v období Býka pevnost a stabilitu. Je to čas, kdy budeš více spojený se svými materiálními potřebami, zároveň však budeš v rovnováze sám se sebou. Využij tuto dobu k tomu, abys se zaměřil na své dlouhodobé cíle a pracoval na jejich dosažení s pevnou odhodlaností.

Panna (23. srpna – 22. září)

V tomto období budeš mít velký smysl pro realitu, milá Panno. Je to čas, kdy můžeš ocenit hodnotu malých radostí a pozemských potěšení. Věnuj pozornost svému zdraví a pohodě a buď vděčný za to, co máš. Pracuj na své produktivitě a organizaci a buď praktický ve svých přístupech.

Váhy (23. září – 22. října)

Býk může přinést do tvého života stabilitu a rovnováhu. Je to čas, kdy se můžeš cítit více spojen s přírodou a svými hmotnými potřebami. Věnuj čas svému domovu a svým blízkým a užij si klidné chvíle strávené v jejich společnosti. Buď vděčný za to, co máš, a oceň své pozemské bohatství.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Těšíš se na změny? Býk může přinést do tvého života odhodlání, Štíre. Je to čas, kdy se můžeš cítit více spojen s vlastními cíli a ambicemi. Buď odhodlaný a vytrvalý ve svých snahách a neboj se prosazovat své potřeby. Uvědom si svou sílu a využij ji k dosažení toho, o čem už dlouho sníš.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

V tomto období se ti bude dařit ve vztazích. Býk může přinést do tvého života nové směry, Střelče. Je to čas, kdy se můžeš cítit více spojen se svou praktickou stránkou. Buď otevřený novým možnostem a zkušenostem, které ti přinese nový cyklus, a buď vděčný za to, co máš.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Býk přináší do tvého života stabilitu a pevné základy, Kozorohu. Je to čas, kdy se můžeš cítit více spojen s pozemskými aspekty života a svými materiálními potřebami. Věnuj pozornost svým dlouhodobým cílům a pracuj na jejich dosažení s pevnou odhodlaností a vytrvalostí.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Zdá se, že v tomto období posunete své podnikání nebo budete měnit práci. Býk může přinést do vašeho života nové hodnoty, Vodnáři. Buď otevřený novým možnostem a zkušenostem, které ti přinese další cyklus, a buď vděčný za to, co máš.

Ryby (19. února – 20. března)

Býk přináší do tvého nový rozhled, Rybo. V rodině zavládne klid a pohoda, konečně se také ukončí hádky, které vás dlouho trápily. Buďte vděční za to, co máte. Uvědomte si hodnotu trpělivosti a vytrvalosti a pracujte na své duševní pohodě.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů