19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéKristýna Ryška se doma dlouho neohřála. Po Zlaté labuti míří do Jedné...

Kristýna Ryška se doma dlouho neohřála. Po Zlaté labuti míří do Jedné rodiny

Když skončilo v lednu natáčení Zlaté labutě, říkala herečka Kristýna Ryška, že by se chtěla vrátit do rodného Rožnova pod Radhoštěm a věnovat se rodině. Co se změnilo?

Intrikánka Irena Mašková je minulostí! Teď si zahraje Kristýna Ryška učitelku výtvarné výchovy. Že by se děj znovu přesouval na gymnázium? Tomu by svědčily také životní změny Karla Tejkala – ten se znovu vrací na post učitele biologie, protože nemohl překousnout, že jeho nástupkyně si plete čápa s volavkou.

V Praze má pronajatý byt

Do této party se zřejmě přidá i Ryška, která hned v prvních dnech natáčení malovala na nahého Vincenta Navrátila. To si sice pochvalovala, ale to je tak všechno. Doma má totiž manžela a tříletého syna. Co ale právě rodina na to, že zase maminka nebude doma?

Už dříve si Ryška stěžovala, že má někdy výčitky, že honí jen kariéru. Syna prý jeden čas vídala hlavně na videohovorech. Zdálo se, že do ničeho takového už znovu nepůjde. A hele – stalo se!

Máma přes telefon?

Otázkou však je, zda Jedna rodina není pro ni přeci jen o něco méně náročnější. Ve Zlaté labuti se stala totiž hvězdou a skoro všechny scény se točily kolem ní. Tady by si mohla zahrát příležitostně učitelku, která tolik vidět nebude.

Nebo je vše jinak? Vytře divákům zrak? Pokud se s její postavou chystají nějaké velké změny, diváci to zřejmě neocení. Už teď se bouří, že seriál Jedna rodina jde ke dnu. Možná je však nadějí na záchranu tahle talentovaná dáma!

Zdroj: TV Nova, VOYO, tn.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů